PPC - profesionální tvorba a správa reklam

 

Potřebujete zvýšit návštěvnost webu, prodeje z eshopu, či zviditelnění obchodu nebo značky?  Nejčastěji využívanými systémy pro reklamu na internetu jsou Google Ads a Sklik, tzv. PPC reklama

Nabízím profesionální tvorbu a správu PPC kampaní v reklamních systémech Sklik a Google Ads. PPC se věnuji již déle jak 9 let, vlastním certifikaci google a úzce spolupracuji se seznamem jako "ověřený freelancer".  


Nabídka:

► Tvorba a správa PPC kampaní pro vyhledávací i obsahovou síť 
► Tvorba a správa PPC kampaní zaměřených na remarketing (znovu oslovení návštěvníků webu)
► Tvorba a správa PPC produktových kampaní a kampaní pro google nákupy

 

ZDARMA provedu analýzu již stávajících ppc kampaní, vyhodnotím a navrhnu případné úpravy, zacílení či možnost dalšího rozšíření.

 
 
 

Co je to PPC?  

Zkratka PPC znamená „pay per click“ tedy v překladu platba za kliknutí ať už za textovou či bannerovou reklamu, která se zobrazuje napříč internetem. Nejčastěji se používá právě v systémech Google Ads a skliku, setkat se s ní můžete ale také u reklam na sociálních sítích.  Výhodou je, že můžete dobře sledovat a vyhodnocovat výsledky, tedy kolik návštěvníků kliklo na vaši reklamu a kolik vás kliknutí stálo peněz.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení